Fryzury gwiazd niewątpliwie często stanowią inspirację do zmiany wyglądu. Wiele kobiet to na ich podstawie decyduje się ściąć włosy, zmienić ich kolor czy ułożenie. Wszelkiego rodzaju zmiany we włosach aktorek, piosenkarek czy modelek są zawsze szeroko komentowane. Niekiedy są one początkiem nowej mody.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Trendy prosto z czerwonego dywanu

Jakiś czas temu na czerwonych dywanach pojawiły się krótkie fryzury gwiazd. Fryzura na chłopczycę z przedziałkiem na środku oraz grzywką wróciła tym samym na dobre do łask, chociaż nie pasuje ona do każdego kształtu twarzy.

Gwiazdy coraz częściej inspirują się również modą lat 90. XX wieku. Dlatego nikogo nie dziwią już koczki umiejscowione na czubku głowy.

 

 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 

Post udostępniony przez @panceta_light

Jedną z popularniejszych fryzur gwiazd w ostatnim czasie jest również lob. Wciąż sporo osób stawia także na boba, który sprawdza się w zasadzie w przypadku każdej kobiety. Jeśli mowa o kolorach to wciąż króluje platynowy blond. Ponadto gwiazdy stawiają na rose gold, a więc połączenie złotego blondu i różu.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 

Post udostępniony przez Beauty Fashion Hairstylist (@hairandbeautybyjen)

Hitowe fryzury gwiazd

Największe światowe gwiazdy bardzo często stawiają na różnego rodzaju koki. To fryzura klasyczna i elegancka, która doskonale sprawdza się podczas uroczystych przyjęć i wieczornych wyjść. Poza tym ma wiele odsłon, a więc za każdym razem może prezentować się nieco inaczej. Aktorki i piosenkarki nie boją się również efektownych kucyków.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 

Post udostępniony przez DODA (PHOTOS) (@dodaqueen_photos)

Ponadto od lat dużą popularnością wśród gwiazd cieszą się ponadczasowe fryzury z rozpuszczonymi włosami w formie loków czy fal. Taka fryzura zawsze odejmuje lat i prezentuje się bardzo kobieco. Co więcej, loki warto zestawić z innymi fryzurami w stylu lat 20. ubiegłego wieku. Doskonałym nawiązaniem do tych czasów są również efektowne opaski na włosy.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 

Post udostępniony przez Ewelina Jałowicka (@ewelinajalowicka)

Na jakie fryzury stawiają gwiazdy?

Pixie cut to fryzura, która popularna jest od kilku lat. Cechuje się mocno pocieniowanymi włosami, które dają efekt nieładu. Panie z długimi włosami mogą zdecydować się na fryzurę w nieco francuskim stylu. Jej cechą charakterystyczną jest grzywka sięgająca kości policzkowych. W celu jej uzyskania włosy należy rozdzielić na dwie, równie części i rozgarnąć na bok.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 

Post udostępniony przez Igalis.fanpage (@igalis.fanpage)

Gwiazdy coraz chętniej stawiają na krótkie włosy, które są wygodne, a przy okazji dodają twarzy lekkości i odejmują lat. Co więcej, popularne chłopczyce mogą być wbrew pozorom bardzo kobiece i zmysłowe. Kluczem do sukcesu jest jednak dobranie odpowiedniej fryzury do kształtu swojej twarzy. Posiadaczki okrągłej twarzy powinny postawić np. na mocne cięcia, a panie z twarzą kwadratową na delikatne loki czy falowania.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 

Post udostępniony przez Film Grupa Wojtek Wojtczak (@film.grupa)

Rozwiąż Quiz i sprawdź jaki masz styl?