Przyciągają przed ekrany miliony kobiet. Zachwycają, intrygują, wzbudzają kontrowersje. Spoglądają na przechodniów z plakatów, namawiają do zakupu produktów w reklamach. Ich twarze widać w magazynach, teledyskach, na portalach społecznościowych. Czy można im się oprzeć? Oto TOP 6 najprzystojniejszych aktorów!

W Hollywood przystojniaków nie brakuje. Wybrać zaledwie pięciu to prawdziwe wyzwanie! Każdy ma w sobie coś wyjątkowego, ale jedno jest pewne: elektryzują kobiety na całym świecie. Bez wątpienia ktokolwiek nie stworzyłby listy najprzystojniejszych aktorów, zawsze byłaby subiektywna. W końcu o gustach się nie dyskutuje. Ale czy tych 6 panów to nie prawdziwy crème de la crème aktorskiego uniwersum?

1. George Clooney

Klasyka w najlepszym wydaniu. George Clooney im starszym, tym lepszy! Urodził się 6 maja 1961 roku w Lexington, w stanie Kentucky. Jego światowa kariera rozpoczęła się od roli w „Ostrym dyżurze”. Jest nie tylko aktorem, ale i reżyserem oraz producentem filmowym. Laureat Oscara. Znany z takich filmów jak „Grawitacja”, „Ocean’s Eleven”, „Solaris”, „Syriana”. Jedyne, co można zrobić, to pozazdrościć Amal Alamuddin takiego męża!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 

Post udostępniony przez Archi Goodween (@archigoodween)

2. Brad Pitt

Prawie w wieku  George'a Clooneya, ale czy ktoś by to zauważył? Wiecznie młody Brad Pitt urodził się 18 grudnia 1963 roku w Shawnee, w stanie Oklahoma. Jego najbardziej znane filmy to m.in. „Wywiad z wampirem”, „Joe Black”, „Przekręt”, „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona”, „Bękarty wojny”. Obecnie w separacji – rozstanie z Angeliną Jolie było szokiem dla fanów pary. Czy wreszcie dojdzie do rozwodu? Nie wiadomo!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 

Post udostępniony przez Allaround.news (@allaround.news)

3. Colin Firth

Bez wątpienia najlepszy odtwórca roli Darcy'ego – i to w serialu „Duma i uprzedzenie” na podstawie powieści Jane Austen, jak i w komedii romantycznej „Dziennik Bridget Jones”. Ten uwielbiany przez płeć piękną Brytyjczyk urodził się 10 września 1960 roku w Grayshott, w Anglii. W 2011 roku za rolę w filmie „Jak zostać królem” otrzymał Oscara.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 

Post udostępniony przez colin firth (@mightyfirth)

4. Tom Hardy

Aktor młodszego pokolenia. Urodzony 15 września 1977 roku w Hammersmith, dzielnicy Londynu. Ma opinię „złego chłopca” - znane są jego problemy z alkoholem czy narkotykami. Obecnie jednak wyszedł na prostą! Nie ma klasycznej urody, ale bez wątpienia intryguje i ma w sobie coś tajemniczego. Zagrał w filmie „Zjawa”, „Dunkierka”, „Mroczny rycerz powstaje”, „System”. Ostatnio zagościł też w kinie superbohaterskim, gdzie wcielił się w Venoma.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 

Post udostępniony przez modus (@modus_men)

5. Idris Elba

Ten ciemnoskóry Brytyjczyk urodził się 6 września 1972 roku w Londynie. To właśnie on został wybrany najseksowniejszym żyjącym mężczyzną 2018 roku przez magazyn People. Sławę zyskał dzięki roli inspektora Johna Luthera w serialu „Luther”. Można go podziwiać w filmach o Thorze i Avengersach, a także w „Mrocznej Wieży”. Swojej dziewczynie Sabrinie oświadczył się w studyjnym, londyńskim kinie w 2018 roku, tuż przed premierą filmu, który sam wyreżyserował. Oczywiście powiedziała tak!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 

Post udostępniony przez Talent Talks Casting Agency (@talent_talks)

6. Ryan Gosling

Najmłodszy w stawce. Kanadyjski aktor, ale także reżyser, scenarzysta i muzyk. Urodził się 12 listopada 1980 roku w London. Fanki pokochały go za takie filmy jak „Kocha, lubi, szanuje”, „Pamiętnik”, a także za prawie zdobywcę Oscara „La La Land”. Skromny indywidualista z poczuciem humoru. A do tego przystojny! Czy można chcieć czegoś więcej?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 

Post udostępniony przez Ryan Gosling (@goslingdaily)