Aby wymarzony wieczór z partnerem przebiegł zgodnie z oczekiwaniami, konieczny jest odpowiedni plan działania, który często okazuje się nie lada wyzwaniem. Sposobów na spędzenie czasu we dwoje jest naprawdę wiele, a mimo to problem z wybraniem odpowiedniej opcji na wieczór często sprawia problemy. Jednym z najlepszych pomysłów na takie spotkanie będzie wspólne oglądanie filmu.

Oczywiście nie może być to pierwszy lepszy film znaleziony na kilka minut przed przybyciem oczekiwanego przez cały dzień gościa, a odpowiednio dobrana produkcja, która nie tylko będzie świetną opcją spędzenia czasu, ale także zadziała na korzyść obu stron. Takie filmy powinny zawierać odpowiednią, ciekawą fabułę, dobrą obsadę aktorską, oraz humor. Te trzy podstawowe cechy są naprawdę pomocne w odnalezieniu najlepiej dopasowanej do potrzeb produkcji. Czy podczas romantycznego wieczoru we dwoje dobrym pomysłem będzie oglądanie horroru, albo filmu kryminalnego? Odpowiedź jest prosta-nie. Aby spotkanie przebiegło pomyślnie i zakończyło się w idealny sposób, należy sięgnąć po produkcje, stanowiące swoją treścią pewnego rodzaju afrodyzjak, który na pewno będzie kluczem do sukcesu.

Poniżej przygotowana lista filmów będzie pomocą dla każdego, kto poszukuje tej jedynej, najlepszej produkcji. Wśród podanych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie.

1.Uwierz w ducha (Ghost)-1990

Klasyk nad klasykami. Cudowna i wzruszająca historia, a w niej Patrick Swayze oraz Demi Moore w rolach głównych. Film opowiada o Samie, który zostaje zastrzelony i wraca do swojej ukochanej w postaci ducha. Jedna z najpiękniejszych i najromantyczniejszych scen erotycznych w historii kina nie może zostać pominięta.

2.Menażeria (Animal House)-1978

Pozycja dla każdego, kto lubuje się w starszych produkcjach. Pełny humoru romans w towarzystwie dwóch nowo upieczonych studentów Larry'ego i Kenta. Świetna alternatywa dla nowszych filmów o podobnej fabule.

Love-2015

Opowieść o romansie głównego bohatera z Electrą w formie wspomnienia. Film przestawia wiele aktów seksualnych w niezwykle zmysłowy sposób, w połączeniu z historią miłosną będącą głównym wątkiem produkcji.

Grzeszna miłość (Original Sin)-2001

Pozycja dla wielbicieli mocniejszego kina. Film opowiada o bogatym mężczyźnie poszukującym kandydatki na żonę. Udaje mu się poznać Julię, która nie jest wcale taka niepozorna na jaką się kreuje. Połączenie zmysłowego romansu i fascynującej intrygi.

Sekretarka (Secretary)-2002

Przedstawienie nieunikowej i niecodziennej relacji Lee-dziewczyny, która dostaje pracę sekretarki w kancelarii-z jej przystojnym szefem Edwardem. Film opowiadający o intymnych sytuacjach dwojga ludzi, prawdziwej bliskości, oraz ludzkim życiu.

50 Twarzy Graya (Fifty Shades of Grey)-2015

Na koniec znana większości produkcja o której było swego czasu wyjątkowo głośno. Film wzbudził wiele kontrowersji, choć nie można zaprzeczyć, że jest on prawdziwym afrodyzjakiem. Melodramat opowiadający o romansie studentki literatury i miliardera naprawdę wart jest zobaczenia we dwoje, nawet ponownie.

Powyższe propozycje filmowe na pewno będą strzałem w dziesiątkę na każde romantyczne spotkanie we dwoje. Warto pamiętać, że w takich sytuacjach każdy szczegół ma znaczenie. Odpowiednio wybrana produkcja filmowa to już jeden ogromny plus do przodu.