Klasyczna elegancja w stylizacji na wyjątkowe okazje, to niezmiennie mała czarna - sukienka, odpowiednia niezależnie od panujących trendów w modzie. Czerń, uchodząca za kolor klasycznie elegancki odpowiednia jest w szerszym zastosowaniu w sezonie jesienno - zimowym, kiedy otulamy się ciepłymi kurtkami, płaszczami, dobierając do nich skórzane kozaki oraz torebki.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 

Post udostępniony przez Daria Makuch (@nails_makuch)

Wiosna i lato to pory, które skłaniają ku wyborze jasnej garderoby i dodatków. Czy czarne paznokcie to dobry wybór o każdej porze roku?

Jeżeli wybieramy czerń, jako dominującą barwę paznokci, najlepiej zastosować koncepcję jesienią lub zimą, kiedy nasze stylizacje bazują na odcieniach czerwieni, czarnych elementów ubioru oraz szarościach.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 

Post udostępniony przez Milena Mila (@milena_stepien)

Czarne paznokcie jako akcent, dodatek do bazy w pastelowych odcieniach, niewielka część każdego z paznokci lub jeden paznokieć w czerni, zestawiony z jasnymi, pozostałymi paznokciami to doskonały pomysł na każdą porę roku.

Najmodniejsze, czarne paznokcie

Wśród trendów kosmetycznych królują wciąż paznokcie, wykonane przy pomocy lakierów hybrydowych. Wyjątkowa trwałość paznokci hybrydowych zachęca do wyboru koloru i wzoru uniwersalnego, aby po kilku dniach nie znudził się nałożony efekt. Czarne paznokcie o wysokim połysku idealnie prezentują się w towarzystwie ozdób, takich jak cyrkonie, lub matowych wzorów, wykonanych cienkim pędzlem.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 

Post udostępniony przez Glamour Pazur (@glamour.pazur)

 

Efekt roztarcia jaśniejszego odcienia znakomicie prezentuje się z wykorzystaniem czerwieni. Na czarnych paznokciach, czerwone, nieregularne kształty stworzą imitację płomienia, który w chłodne dni będzie przyjemnym widokiem.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 

Post udostępniony przez Milena Makowska (@milena.makowska.507)

Czarno - czerwone paznokcie świetnie będą wyglądały, jeżeli zostaną wykończone w szpic. Bardzo modnym sposobem na zastosowanie czarnych paznokci jest matowe wykończenie. Czarne, matowe paznokcie to wyjątkowa klasa i szyk. Można dodać do nich akcent kolorystyczny, malując po jednym lub dwa paznokcie u każdej z rąk kontrastowym kolorem, modnym w sezonie jesienno - zimowym: fiolet, czerwień, indygo.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 

Post udostępniony przez Kalina (@tiga.666)

Dopasuj dodatkowy kolor do swoich stylizacji. Paznokcie czarne, brokatowe prezentują się zjawiskowo w okresie karnawału. Jeżeli połączymy je z elementami bieli, stworzymy wspaniałe, geometryczne wzory. Czarno - białe paznokcie idealne dla miłośniczki kontrastów.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 

Post udostępniony przez Hybrydowo Czy Zelowo (@hybrydowo_czy_zelowo)

Na jaką okazję czarne paznokcie?

Gdy za oknem chłód, a drzewa straciły już liście, czarne paznokcie doskonale będą prezentowały się na co dzień. Jeżeli jednak mamy na myśli odważne, brokatowe wykończenie, metaliczny połysk, lub modny mat, czarne paznokcie będą robiły oszałamiający efekt na wielkim wyjściu.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 

Post udostępniony przez JustNails (@justinasnails)

 

Karnawał, to idealny czas dla czarnych paznokci.

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 

Post udostępniony przez Zakątek Urody FREJA (@zakatek_urody_freja)

Bal sylwestrowy, studniówka, dyskoteka w towarzystwie przyjaciółek - czarny lakier będzie niezbędny. Decydując się na czarne paznokcie, będziesz dominowała. Wybierając odważny kolor, zadbaj o doskonałą kondycję skóry dłoni, czerń wyeksponuje niedoskonałości, nawilżaj więc  dbaj o skórki przy paznokciach.