Sen o aucie może być symbolem umiejętności kierowania własnym życiem, energii życiowej, odpowiedzialności i dojrzałości, albo wręcz odwrotnie lekkomyślności i niedojrzałości. 

Jazda autem - znaczenie

Kiedy we śnie jedziemy samochodem do przodu i samodzielnie nim kierujemy oznacza to, że nasze sprawy są w naszych rękach i nie mamy uczucia, że Nasze życie toczy się bez Naszego udziału. Jeżeli zaś jedziemy nim w czyimś towarzystwie, nasza obecna sytuacja ulegnie poprawie. Jeśli jedziemy z obcą osobą, znaczy to, że niedługo poznamy kogoś nadzwyczajnego. 

Kiedy we śnie prowadzimy zniszczony samochód, zwiastuje to utratę sił. Będziemy potrzebować odpoczynku i czasu na odzyskanie energii życiowej. 

Jeżeli we śnie jesteśmy piratami drogowymi, zwiastuje to niezaspokojone potrzeby, lęki, ukrywamy coś głęboko we własnym wnętrzu. Powinniśmy zatem się otworzyć i pokazać jacy jesteśmy naprawdę. 

Sen, w którym nabywamy auto, zwiastuje początek przedsięwzięcia, któremu wróżyć można duże powodzenie. 

Kiedy w śnie wysiadamy z samochodu, oznacza to, że doznamy uszczerbku na swoim honorze, ktoś zszarga nasze dobre imię. 

Palące się auto to dobry znak, jeżeli zobaczymy wyłącznie płomień, natomiast bardzo zły, jeśli widoczny jest czarny dym. 

Wypadek widziany we śnie oznacza, że udany się gdzieś na daremno. Oznacza też bezsensowną i niepotrzebną podróż. 

Kiedy w śnie widzimy kraksę, oznacza to, że poniesiemy straty finansowe. 

Kradzież auta zwiastuje nam, iż powinniśmy uważać na osoby nieznajome. Ktoś będzie chciał nas oszukać. 

Jeżeli wygrywamy nim jakiś wyścig we śnie, to znak, że wyprzedzimy rywala, bądź konkurencję. 

Jeśli śnimy o zderzeniu dwóch samochodów, będziemy mieć w jakiejś sprawie dużego rywala. 

Jeśli w naszym śnie pojawi się auto ciężarowe, znaczy to, że musimy uważać na to co mówimy do innych, ponieważ możemy czasami wiele stracić. Taki sen może być również zapowiedzią dużych korzyści z mającego się odbyć spotkania. 

Kiedy w śnie pojawi się samochód, który jedzie do przodu, oznacza to, że będziemy musieli stawić czoła grupie, albo osobie, jak chociażby machinie prawniczej. 

Zobacz znaczenie innych snów