Jechanie autubusem - oznacza, że podświadomie lub świadomie wybieramy życie spokojne i przewidywalne, zamiast walczyć w swoje marzenia i śmiałe cele. Obawiamy się zmian, nie chcemy opuszczać strefy komfortu jednak do końca nie jesteśmy z tego stanu zadowoleni. Sposób w jaki żyjemy jest z góry ustalony, trzymamy się ram, które sami sobie narzuciliśmy, ewentualnie zrobił to ktoś inny a my poddaliśmy się temu z wygody i z niechęci do nieznanego. Jednocześnie może oznaczać znudzenie tą monotonią i podporządkowaniem czemuś lub komuś. Z drugiej strony może oznaczać ład i porządek w naszym życiu.

Autobus pełen ludzi

Powodzenie w interesach, natomiast pusty - oznacza pojawienie się jakichś zaszczytów i faktu, że ktoś doceni to, co robimy.

Prowadzić autobus samodzielnie

Oznacza cechy przywódcze i duże umiejętności wyprowadzania przyjaciół z kłopotów. Dzięki temu można szybko zdobyć uznanie i podziw. Oznacza to również łatwość w osiąganiu sukcesów.

Autobus czekający na przystanku

To sukcesy które wkrótce nadejdą, jednak będą okupione sporym wysiłkiem i zaangażowaniem czasu i środków.

Czekanie na przystanku

Nadejdą pewnie przeciwności losu, które trzeba będzie zwalczyć.

Autobus zdefektowany, stojący z boku drogi

Czekają nas zmiany na lepsze, trzeba tylko samemu pomóc losowi.

Wysiadanie z autobusu

To utrata motywacji do działania. Nie przyniesie to niczego pozytywnego, zwłaszcza w pracy zawodowej lub na polu kariery. Natomiast autobus, który stoi w korku to trudny okres w życiu i konieczność cierpliwego znoszenia tego czasu.

Autobus, który się pali

To wskazówka by działać szybko i trudnych spraw nie odkładać na później.

Stać samotnie na przystanku

Czujemy się samotni, ale już autobus który uciekł oznacza, że ktoś odwzajemni nasze uczucia i spotka nas wielkie szczęście.

Bilet autobusowy

Oznacza, że trzeba być cierpliwym i jednocześnie nie działać bez namysłu. Sprzedawać bilet we śnie - nadchodzą wielkie korzyści finansowe.

Autobus piętrowy

We śnie oznacza, że trzeba przyjrzeć się sprawom z każdej strony i na wielu płaszczyznach.

Zobacz znaczenie innych snów