Buty to jeden z przedmiotów, który służy nam na co dzień. Z tego też powodu bardzo często widzimy je w naszych marzeniach sennych. Co oznaczają sny o butach? 

Sny o butach nowych

Nowe buty w naszym śnie oznaczają pozytywne informacje. W najbliższym czasie powiedzie nam się zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Kto wie, może pojedziemy także długą podróż, zapewne zagraniczną. Zakładanie nowych butów oznacza poprawę jakości naszego życia i sukces w życiu zawodowym. Kupowanie nowych butów to zapowiedź tego, że już niedługo ktoś złoży nam bardzo ciekawą propozycję. Jeśli śnimy o tym, że zgubiliśmy buty, możemy spodziewać się udanych interesów w najbliższej przyszłości.

Sny o butach starych

Buty stare, w przeciwieństwie do nowych, zwiastują czyhające kłopoty. Już niedługo możemy spodziewać się problemów zdrowotnych lub finansowych. Może to być także oznaka tego, że ktoś będzie próbował nas oszukać. Stare, dziurawe buty to oznaka rychłych strat materialnych. Mokre, stare buty oznaczają chorobę. Wyrzucanie starych butów sygnalizuje kłopoty wynikające z niezrozumienia. Jeśli we śnie nosimy niemodne buty, powinniśmy zastanowić się czy nie zachowujemy się zbyt staromodnie. 

Sny o butach na obcasie

W przypadku kobiet, często pojawiające się sny o butach na obcasie to pozytywny objaw. Oznacza to pełną akceptację siebie. Jest to także oznaka odwagi. Sny o butach na obcasie mogą także świadczyć o tym, że zbyt mało czasu poświęcamy na życie erotyczne i brakuje nam kontaktu z innymi osobami. W przypadku mężczyzn, również oznacza to tęsknotę za miłością i uczuciem.

Sny o białych butach

Białe buty to zapowiedź święta lub wyjątkowego wydarzenia. Mogą oznaczać m.in. to, że już niedługo zostaniemy zaproszeni na wesele. Białe buty mogą być także oznaką zamknięcia pewnego etapu w swoim życiu. Być może już niedługo czekają nas duże zmiany. Białe buty i dziecko to zapowiedź ciąży. Buty czarne są zapowiedzią choroby

Sny o butach sportowych

Częste sny o butach sportowych to znak, że potrzebujemy wolności. Warto pomyśleć o urlopie i wyjeździe na łono natury. Sportowe buty oznaczają także potrzebę wprowadzenia zmian i zrealizowania planów, które odkładamy na później.

Zobacz znaczenie innych snów