Sny o zdradzie dotykają niezwykle często małżonków. Każdy w głębi serca mocno obawia się, że taka sytuacja dotknie właśnie niego, co odzwierciedlają takie sny. Zdrada we śnie nie zawsze oznacza, że dojdzie do niej na jawie. Może na przykład mówić o jakiś złych zachowaniach, których dopuścili się nasi najbliżsi. Bardzo ważnym elementem takiego snu jest również fakt, czy zdrajcą jest osoba śniąca.

Jak interpretować sen o zdradzie? 

Jeśli śniła nam się zdrada, to może (ale nie musi) to oznaczać, że już wkrótce dojdzie do jakiś problemów w naszym związku. Być może czegoś w nim brakuje, co pokazują wizje senne. Warto zatem zastanowić się dokładnie, czym taki sen mógł być spowodowany. Sen o zdradzie powinien być przede wszystkim przyczynkiem do przeprowadzenia poważnej rozmowy ze swoim partnerem lub partnerką. 

Jeśli we śnie zdradzamy swojego partnera, to może to oznaczać, że podświadomie dajemy sobie sygnał, że w chwili obecnej nie jesteśmy zadowoleni ze swojego partnera lub partnerki. Może to być również zwiastun czekających nas problemów i trudności, które wcale nie muszą dotyczyć sfery uczuciowej. W przypadku, gdy osoba śniąca zdradza w wizji sennej, to jest to znak, że chciałaby doświadczyć czegoś całkiem nowego. 

Zdrada męża we śnie - jak ją zinterpretować? 

Jeśli żonie śni się, że zdradza ją mąż, to tak naprawdę nie oznacza to, że dokładnie tak samo będzie w rzeczywistości. Senniki tłumaczą zdradę męża jako zapowiedź końca smutków oraz nadejście lepszego okresu we wspólnym małżeńskim życiu. Wszystkie przykre sytuacje i problemy pozostaną wyłącznie wspomnieniem. 

Zdrada żony we śnie - symbolika 

Jeśli mężowi śni się, że zdradza go ukochana żona, to na jawie z pewnością będzie zupełnie inaczej. Podobnie jak w przypadku snu żony, jest to zapowiedź lepszego czasu w małżeńskim pożyciu. Wszystko będzie przebiegało tak, jak sobie wymarzyliście, a wszystkie problemy rozwiążecie dzięki zaufaniu oraz obopólnemu zrozumieniu.

Zobacz znaczenie innych snów