Włosy to niezwykle istotna część naszego ciała, szczególnie dla kobiet, które stale czuwają nad ich prawidłową kondycją. Czy pojawienie się włosów we śnie można jakoś zinterpretować? Okazuje się, że tak. Włosy są dość częstą wizją senną, którą można interpretować na wiele różnych sposobów.

Jak interpretować sen z włosami? 

Sny, w których pojawiają się włosy, można interpretować na bardzo wiele sposobów. Dokładna symbolika takiego snu zależy od kontekstu. Niezwykle często tego typu sny odnoszą się do energii oraz stanu naszego ducha. W zależności od tego, jaki kolor włosów zaobserwujemy w swoim śnie, może on oznaczać naszą naturę. Legendy oraz dawne opowiadania wskazywały z kolei uwagę na fakt, że włosy symbolizują ogromną siłę i moc. Mogą też być symbolem pragnień, które trzymamy w głębi swojej duszy. 

Włosy na nogach we śnie - jak zinterpretować taką wizję senną? 

Włosy na nogach to wyłączna domena mężczyzn. Zdecydowania większość kobiet pozbywa się ich od razu, gdy się pojawią. Takie sny mogą się jednak pojawić zarówno kobietom jak i mężczyznom. Co oznacza sen z włosami? Senniki wskazują, że włosy na nogach we śnie symbolizują osobę, która wywiera na nas bardzo negatywny wpływ. Musimy jak najmocniej unikać jakichkolwiek kontaktów z nią, ponieważ może mieć to dla nas bardzo przykre konsekwencje. 

Farbowanie włosów - symbolika snu 

Farbowanie włosów to czynność, którą wykonują z reguły kobiety, jednak coraz częściej także panowie. Senniki wskazują, że w sytuacji, gdy śni nam się farbowanie włosów, to musimy wprowadzić kilka ważnych zmian w swoim życiu. Mowa tutaj przede wszystkim o tym, abyśmy byli bardziej asertywni. Posiadanie własnego zdania to ogromny atut, który należy wykorzystywać. Farbowane włosy są także symbolem dwulicowości - zwróćmy zatem uwagę, czy w naszym najbliższym otoczeniu nie ma osób, które tylko udają sympatię oraz przywiązanie do nas.

Zobacz znaczenie innych snów