Z rozmaitymi zjawiskami atmosferycznymi mamy do czynienia na co dzień. Nic zatem dziwnego, że mogą się one również pojawiać w naszych wizjach sennych. Jednym z takich zjawisk jest na przykład tornado. Warto wiedzieć, że zjawiska nietypowe mogą być bardzo trudne do zinterpretowania. Senniki definiują tornada jako wszelkiego rodzaju trąby powietrzne, tajfuny oraz cyklony, czyli zjawiska pogodowe, które mogą być bardzo groźne dla ludzi. Pojawienie się tornada w naszym śnie trzeba interpretować tak samo bez względu na to, jakie są dokładne szczegóły oraz okoliczności jego pojawienie się.

Jak interpretować sen z tornadem? 

Dokładna interpretacja snu, w którym było tornado, zależy od dokładnych okoliczności, w których się ona pojawiła oraz naszego stosunku do niej. Senniki wskazują, że każdy z nas w większości snów widzi tornado, które dopiero nadchodzi. Jest to bardzo groźny zwiastun ogromnych zniszczeń. Warto jednak wiedzieć o tym, że sen z tornadem nie oznacza, że w naszym życiu dojdzie do wielu przykrych wydarzeń. Omawiany sen oznacza przede wszystkim że w razie wystąpienia jakiś życiowych problemów warto wsłuchać się w rady skierowane do nas przez przyjaciół i znajomych. 

Uciekanie przed tornadem we śnie - jak to zinterpretować?

Jeśli we śnie uciekamy przed tornadem, to taką wizję interpretuje się bardzo podobnie. Za sprawą tego snu nasza podświadomość mówi nam, że w toczeniu walki ze wszystkimi swoimi problemami powinniśmy korzystać z pomocy oddanych przyjaciół oraz rodziny. Najprawdopodobniej wokół nas jest wiele osób, którym zależy na naszym szczęściu oraz powodzeni. 

Z kolei jeśli we śnie uda nam się przeżyć tornado, to wbrew pozorom wcale nie jest to dobry znak. Jest to bowiem sygnał, że w prawdziwym życiu jesteśmy zbyt pewni siebie, co może w dłuższej perspektywie wpędzić nas w poważne problemy. Nasi przyjaciele oraz znajomi mogą się od nas odwrócić, dlatego taki sen jest wskazówką, że powinniśmy zmienić swoje postępowanie.