Samolot to środek transportu, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Mówi się, że jest to najbezpieczniejszy sposób na pokonywanie długich tras. Olbrzymią zaletą samolotów jest również fakt, że z jednego końca świata na drugi możemy dotrzeć nawet w kilka bądź kilkanaście godzin. Czasami zdarzają się jednak katastrofy lotnicze, które odciskają piętno w świadomości wielu ludzi, co sprawia, że samolot pojawia się w wizjach sennych.

Jak interpretować sen o samolocie?

Jeśli śnimy o samolocie, to może to oznaczać, że cechuje nas wola do osiągania sukcesów na polu zawodowym oraz rodzinnym. Samorealizacja jest dla nas jednym z podstawowych celów. Większość z osób śniących o samolotach pragnie poszukiwać nowych wyzwań, którym będzie mogła stawiać czoło. Codzienna rutyna jest dla nich nie do zniesienia. Jeśli we śnie obserwujemy na przykład samolot, który startuje, ląduje bądź leci spokojnie, to z pewnością w naszym życiu czekają nas same pozytywne chwile. 

Spadający samolot we śnie - interpretacja

Jeśli w wizji sennej pojawia się nam samolot, który spada, to jest to znak, że w głębi duszy marzymy o czymś, co wydaje się być nierealne. Może to również oznaczać, że jesteśmy czymś bardzo rozczarowani. Jest to znak, że powinniśmy rozsądniej określać sobie cele i marzenia do spełnienia, ponieważ w innym wypadku będziemy nieustannie niezadowoleni ze swojego życia. 

Jeśli spadający samolot dodatkowo płonie, a jego ogień jest jasny, to jest to zwiastun nadchodzących sukcesów - nowa praca, podwyżka bądź własny biznes to tylko kwestia czasu. Z kolei w przypadku, gdy nad kadłubem można było zauważyć wyraźnie ciemny dym, to oznacza, że nadchodzi gorszy okres w naszym życiu obfitujący w szereg niepowodzeń. 

Wojskowy samolot we śnie - jak go interpretować?

Wojskowy samolot we śnie oznacza, że w niedługiej przyszłości dosięgną nas problemy. Może okazać się, że któraś z bliskich nam osób zrobi nam dużą przykrość. Trzeba również liczyć się ze zdradą lub utratą pracy.

Zobacz znaczenie innych snów