Okno to urządzenie, które otwieramy, aby wywietrzyć mieszkanie bądź zaczerpnąć świeżego powietrza. Patrząc przez okno możemy również sprawdzić, co dzieje się na zewnątrz. Jak widać, jest to przedmiot towarzyszący nam przez całe życie. Czasami jednak zdarza się, że okno pojawi się w naszym śnie. W jaki sposób interpretować sny z oknem

Co oznacza okno we śnie?

Jeśli śni nam się okno, warto sprawdzić jego znaczenie w senniku. Dzięki temu można dowiedzieć się wielu rzeczy, określić dokładniej motywację swoich zachowań oraz zrozumieć postawy przyjaciół i znajomych. Ogólne znaczenie okna to odzwierciedlenie samopoczucia osoby śpiącej oraz jej ogólnej kondycji psychicznej. Jeśli we śnie wyglądamy przez okno, to najprawdopodobniej jesteśmy ekstrawertykami.

Ekstrawertyk to osoba, która jest bardzo otwarta na nowe znajomości, wyróżnia się wrażliwym i pogodnym usposobieniem oraz ma dużo zainteresowań. Jeśli wyglądaniu przez okno towarzyszy dodatkowo duże zainteresowanie, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że w niedługim czasie czeka nas bardzo dobra wiadomość. Jeśli za oknem widzimy widok, który wywołuje w nas pozytywne emocje, to obrazuje to naszą prawidłową kondycję psychiczną. Każdy, kto ma taki sen cechuje się wewnętrznym spokojem. 

Nudny krajobraz za oknem we śnie - interpretacja

W sytuacji, gdy widok za oknem jest nudny, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że żadne z naszych marzeń oraz pragnień się nie spełni. Ponadto, gdy krajobraz, który obserwujemy z okna, jest ponury, może to symbolizować naszą kiepską kondycję psychiczną. W takim przypadku może to być ostatni dzwonek, aby udać się ze swoim problemem do specjalisty. Z kolei jeśli we śnie patrzymy przez okno do wewnątrz, to oznacza to, że naszym głównym problemem jest samotność. Taki sen jest swego rodzaju ostrzeżeniem przed dalszym izolowaniem się przed najbliższymi oraz znajomymi. Wyglądanie przez okno jest dowodem na to, że potrzebujesz kontaktu z innymi ludźmi. 

Zobacz znaczenie innych snów