Niemowlę jest istotą kojarzącą nam się przede wszystkim z nowym życiem. Wiele osób zastanawia się, co oznacza sen z niemowlęciem. Czy jest to zwiastun powiększenia rodziny?

Niemowlę we śnie - interpretacja

Niemowlę we śnie to motyw, który można interpretować na bardzo wiele sposobów. Z reguły jest to optymistyczna wróżba. Oznacza to na przykład pojawienie się nowych pomysłów oraz szczęścia w rodzinie. Mały człowiek podczas snu może również oznaczać, że jesteśmy słabi oraz uzależnieni od innych. Każde zachowanie niemowlęcia we śnie należy interpretować jako coś pozytywnego - zarówno marudzenie, gaworzenie jak i uśmiechanie się. W przypadku marudzenia będzie to nieco gorszy okres, jednak bogaty w ogromną ilość życiowych, cennych doświadczeń. Jeśli niemowlę śni się kobiecie, to jest to sygnał, iż w niedługim czasie może ona spodziewać się, że zostanie mamą. Jeśli kobieta we śnie tuli dziecko, to jest to pewny zwiastun, że już za kilka miesięcy będzie mogła to uczynić na jawie.

Urodzenie dziecka - znaczenie snu

Jeśli we śnie ma miejsce urodzenie dziecka, to oznacza to, że już wkrótce czekają nas nowe możliwości. Z kolei jeśli we śnie narodziny widzi mężczyzna, to może to oznaczać spodziewane rozstanie z ukochaną. Ludzie zamożni powinni potraktować niemowlę we śnie jako zwiastun nadchodzących kłopotów w sferze finansowej. Eksperci od senników zalecają, aby z wielką roztropnością podejmowali wszystkie swoje decyzje biznesowe.

Grube niemowlę we śnie - co oznacza?

Jeśli w naszym śnie pojawia się grube niemowlę, to w niedługim czasie powinniśmy się spodziewać znacznego poprawienia naszej sytuacji bytowej. Czeka nas nowe, lepiej płatne miejsce pracy. W takim przypadku warto również wziąć udział w loterii - nasza szansa na zwycięstwo będzie wówczas o wiele wyższa.

Bawiące się niemowlę - interpretacja snu

Jeśli w naszym śnie zauważamy bawiące się niemowlę, oznacza to, iż w niedalekiej perspektywie czasowej czeka nas cała masa dobrych, radosnych chwil z najbliższymi. 

Zobacz znaczenie innych snów