Kiedy śni Ci się kłótnia, zwykle wcale nie oznacza to kłopotów. Ponieważ ludzie często się kłócą, równie często kłótnie występują w snach. Według odwrotnej interpretacji sennik kłótnia to chęć pogodzenia się z kimś, szansa na zakończenie konfliktu. Wszystko jednak zależy, czy we śnie jesteś uczestnikiem, obserwatorem czy motywem kłótni. Również w zależności od tego, z kim się kłócisz, interpretacja snu może być odmienna.

Obserwujesz czyjąś kłótnię

Jeżeli śni Ci się kłótnia z poziomu obserwatora, sennik kłótnia taka interpretuje jako możliwe spięcia w bliskim otoczeniu w niewyjaśnionych sprawach, które jednak Ciebie bezpośrednio nie dotyczą. Patrzenie na czyjąś kłótnię może również oznaczać, że jesteś zbyt bierny w jakiejś kwestii i powinieneś wkroczyć do akcji, by uniknąć przyszłych konfliktów.

Wywołujesz kłótnię

Jeżeli we śnie wywołujesz kłótnię, może oznaczać to niewyjaśnione sprawy z jakąś osobą, na których załatwieniu bardzo Ci zależy. Porozmawiaj i dojdź do porozumienia, zanim konflikt się zaogni.

Sennik: kłótnia z policją

Kłótnia z policją czy innymi organami ścigania to twój wewnętrzny spór dotyczący jakiegoś wydarzenia. Podświadome wyrzuty sumienia dają o sobie znać.

Kłótnia z małżonkiem

Kłótnia z żoną albo kłótnia z mężem interpretowana jest jako oznaka powodzenia w miłości. Oczywiście nie oznacza to, że wcale nie warto pracować nad związkiem.

Kłótnia z rodzicami

Kłótnia z mamą czy tatą oznacza najczęściej problem z zaakceptowaniem czyjegoś autorytetu, niekoniecznie rodziców. Warto zastanowić się, czy na pewno starsi czy bardziej doświadczeni nie mają racji

Kłótnia z przełożonym

Kłótnia z szefem to bardzo często oznaka szansy na awans lub podwyżkę. Może również oznaczać nadchodzące zmiany w sferze zawodowej.

Kłótnia o ciebie

Jeżeli we śnie jesteś świadkiem, jak ktoś kłóci się o ciebie, może to oznaczać szansę na zażegnanie starego konfliktu dzięki pomocy innym. Taka kłótnia może być również interpretowana jako rychłe pojawienie się ważnej osoby w Twoim życiu.

Zakańczasz kłótnię

Zakończenie kłótni we śnie to zwiastun poprawy relacji z bliskimi wymagającej jednak włożenia sporej ilości pracy.

Zobacz znaczenie innych snów