Sen, w którym jesteśmy na imprezie może być zwiastunem zbliżającego się towarzyskiego spotkania, ale, niestety, nie zawsze tak jest. Interpretacja tego rodzaju marzeń sennych jest bardziej złożona, bo wiele zależy od kontekstu i dodatkowych czynników. Sprawdź poniższe interpretacje, żeby odkryć znaczenie Twojego snu. 

Śnienie o imprezie zwykle symbolizuje kondycję naszych kontaktów towarzyskich. Jeżeli dobrze się bawimy wśród gronie najbliższych znajomych, prawdopodobnie czeka nas udane spotkanie w najbliższej przyszłości. Z kolei sen, w którym czujemy się nie na miejscu i obserwujemy imprezujących gości, może symbolizować problemy w relacjach ze znajomymi i poczucie izolacji.

Impreza, na której jesteś sam - interpretacja snu

W Twoim śnie zorganizowałeś domówkę, ale nikt nie przyszedł? A może przyszedłeś do znajomego na imprezę, ale wtedy wszyscy wyszli? Jeżeli śni Ci się impreza na której jesteś samotny, prawdopodobnie wiszą nad Tobą niedokończone spory ze znajomymi. Samotność może też symbolizować tęsknotę za spotkaniami towarzyskimi. Prawdopodobnie za dużo czasu spędzasz w pracy i brakuje Ci kontaktu z ludźmi.

Impreza, na której jesteś pijany - znaczenie

Upojenie alkoholowe na imprezie najczęściej nawiązuje do braku kontroli nad własnym życiem i ukrytymi obawami. Inną interpretacją bycia pijanym jest niezdolność do racjonalnego podejmowania decyzji. Epizod alkoholowy symbolizuje też chęć ucieczki od dotychczasowego życia i tęsknotę za beztroską.

Impreza, na której nikogo nie znasz - znaczenie

To znak, że niedługo w Twoim życiu pojawią się nowe osoby. Jeżeli w Twoim śnie dobrze się bawisz i miło spędzasz czas, będą to prawdopodobnie udane znajomości. Jeżeli senne party to nie Twój typ imprezy - uważaj! Twoi nowi znajomi mogą nie być prawdziwymi przyjaciółmi.

Impreza, na której jesteś w centrum uwagi

Jeżeli we śnie tańczysz na stole, jesteś królem parkietu lub jako jedyny pływasz w basenie, to znak, że obawiasz się kompromitacji. Boisz się wyjść ze schematów, a dotychczasowe życie traktujesz jako listę zadań do realizacji, zamiast pozwolić sobie na nieco zabawy.

Zobacz znaczenie innych snów