Zdrowy i regenerujący organizm sen jest szalenie istotny. Powszechnie wiadomo, że dzieli się on na dwie podstawowe fazy: SEM i REM i to właśnie ta druga jest czasem marzeń sennych. Nierzadko śnimy o czymś, co wzbudza nasz niepokój ponieważ nie wiemy, jak zinterpretować obraz, który pojawił się podczas snu. 

Jabłka - interpretacja snu

Pojawienie się we śnie jabłka ma najczęściej pozytywne znaczenie. Symbolizuje ono harmonię, miłość, płodność i pożądanie oraz sferę seksualną. Jest również synonimem głębokiej wiedzy duchowej i płodności, dlatego może byś zapowiedzią szczęścia i powodzenia w życiu. Jednak aby właściwie odczytać sen o jabłkach, należy zwrócić uwagę na całą oprawę, w jakim kontekście się pojawiły, jaki miały smak i kolor. W senniku znajdziemy mnóstwo różnych interpretacji.

Czerwone jabłko

Jest symbolem miłości. Jeśli śnisz o czerwonym jabłku może to oznaczać zapowiedź wspaniałego romansu lub szczęście i spełnienie w obecnym związku. Jabłka piękne, dojrzałe i słodkie symbolizują samorealizację i spełnienie marzeń w każdej sferze życia.

Kwaśne jabłko

We śnie jest często próbą ostrzeżenia przed zbliżającymi się sytuacjami, które mogą być przyczyną konfliktów i nieporozumień w rodzinie lub wśród najbliższych przyjaciół. Kwaśne jabłko jest zapowiedzią problemów lub sporu.

Zgniłe lub zepsute jabłka

Symbolizują fałszywe osoby w Twoim otoczeniu, na które musisz uważać. Wróżą także nadchodzące smutki i rozczarowania oraz tęsknotę za niespełnionym marzeniem. Zepsute jabłko to zepsuta możliwość na jego realizację. 

Jeść smaczne jabłka - znaczenie snu

To nic innego jak zapowiedź pomyślności i szczęśliwych chwil. Jeśli we śnie jesz jabłka, znaczy to że czeka na Ciebie jakaś miła niespodzianka, która sprawi mnóstwo radości.

Jabłka na drzewie - interpretacja

Oznaczają, że zrealizujesz wszystkie plany i założenia, zwłaszcza w sferze zawodowej. Jednak jeśli wiszą wysoko, mogą być symbolem zbyt wygórowanych ambicji i wskazówką, by mierzyć siły na zamiary i nie oczekiwać więcej, niż realnie możesz osiągnąć.

Zbieranie jabłek

Jest zapowiedzią powodzenia w interesach.

Zobacz znaczenie innych snów