Fala widziana we śnie oznacza nasilenie się pewnych zjawisk, uczuć lub emocji. To wszystko może przynieść nowe, ekscytujące zdarzenia w życiu. Morska fala to często nowy etap, nowe projekty, nowe możliwości. Czasami jednak może oznaczać również nowe problemy.

Fala która we śnie porywa śniącego jest ostrzeżeniem dotyczącym możliwości utraty gruntu pod nogami, najczęściej na skutek własnych nieprzemyślanych decyzji. Tak więc w najbliższych dniach trzeba zachowywać się wyjątkowo rozważnie, aby nie stracić kontroli nie tylko nad zdarzeniami ale też nad własnymi emocjami.

Topienie się - znaczenie

Topienie się na skutek zabrania przez falę, to zapowiedź stanów depresyjnych i zmęczenia. Możliwy jest też duży kryzys emocjonalny w najbliższym czasie.

Wzburzone lub spokojne morze - znaczenie

Sen o wzburzonym morzu oznacza nieradzenie sobie z własnymi emocjami ale również może być zapowiedzią poważnego kryzysu w rodzinie a niewykluczone, że w pracy także. Morze spokojne i piękne zapowiada tak samo spokojny czas w życiu. Jeżeli widoczne jest niebieskie niebo i słońce, to znaczy, że w życie śniącego nadciąga wreszcie upragniona równowaga i harmonia.

Nurkowanie i pływanie w morzu - znaczenie

Nurkowanie w morzu oznacza podświadome pragnienie dokładnego poznania własnej osobowości i skłanianie się ku rozwojowi duchowemu. Pływanie po spokojnym morzu - spełnieni wszystkich marzeń, nawet tych jeszcze słabo uświadomionych.

Sztorm, burza lub wypadnięcie za burtę - znaczenie snu

Wypadniecie za burtę wprost w spienione fale - marzenia śniącego są nierealne, dąży on do czegoś, co nigdy się nie spełni. Sztorm i burza na morzu - nadchodzą niespokojne dni.

Tsunami

Tsunami to zapowiedź popełnienia dużych błędów z jeszcze większymi konsekwencjami.

Łowienie ryb

Łowienie ryb w morzu, oznacza lepszą kondycję finansową a dzielenie się połowem to dary które niebawem nadejdą od innych osób.

Brudne fale

Widzieć brudne fale - zmartwienia i smutek z powodów problemów rodzinnych, natomiast fale czyste to pozytywne rozwiązanie problemów w związku, radość i szczęście.

Uciekanie przed falami

Uciekać przed falą - obawa przed nadchodzącymi, przykrymi zdarzeniami, chęć schowania się i ucieczki przed rzeczywistością.

Pirat na statku, patrzący na fale - wielkie szczęście, duża wygrana, dobre i szczęśliwe dni.

Zobacz znaczenie innych snów