Traktor: kolorowanka

Kolorowanka, na której widzimy traktor oraz żyrafę. Żyrafa zdecydowała, że wsiądzie na traktor i pojedzie nim na przejażdżkę. Pewnie chce poznać całą otaczającą ją okolicę. Dookoła widzimy przepiękną, wiejską scenerię. Kontakt z przyrodą sprawia, że żyrafa jest bardzo zadowolona. Uśmiecha się szeroko. W oddali widać zagrody dla zwierząt oraz mały lasek. Wydrukuj a następnie pokoloruj kolorowankę z żyrafą i traktorem wraz ze swoim dzieckiem. Częste kolorowanie sprawi, że dziecko rozwinie swoją wyobraźnię.

Traktor: ściągnij. Kolorowanka do wydruku. A4.

Traktor: kolorowanka

Kolorowanka, w której widzimy chłopca na traktorze. W oddali widać z kolei małą karczmę. Chłopiec ma na sobie duży, stylowy kapelusz. Podróż traktorem sprawia mu wiele frajdy. Wiejska sceneria jest naprawdę prześliczna. Gdy zostanie pokolorowana przez malucha, będzie wyglądała jeszcze lepiej. Wydrukuj a następnie pokoloruj kolorowankę z traktorem wraz ze swoim dzieckiem. Wspólne kolorowanie jest świetnym sposobem na poszerzanie horyzontów wśród dzieci. W zabawie może brać udział nawet cała rodzina.

Traktor: ściągnij. Kolorowanka do wydruku. A4.

Traktor: kolorowanka

Kolorowanka z traktorem. Za kierownicą traktora z naszej kolorowanki siedzi mały, bardzo uroczy miś. Misiek uśmiecha się szeroko od ucha do ucha. Jedną rękę podnosi ku górze - macha do nas. Traktor z kolorowanki jest bardzo duży i potężny, zatem miś może czuć się w nim bezpiecznie. Wyróżnia się dużymi, stabilnymi oponami. Miś ma na sobie ładny kapelusz, dzięki czemu jest chroniony przed promieniami słońca. Wydrukuj a potem pokoloruj wraz ze swoim dzieckiem niniejszą kolorowankę z misiem na traktorze. 

Traktor: ściągnij. Kolorowanka do wydruku. A4.