Ryba: kolorowanka nr 1

Kolorowanka, w której widzimy małą, nieco zaniepokojoną rybkę. Jest to rybka o bardzo ciekawym wyglądzie. Pokryta jest kolcami, dzięki czemu może bronić się przed potencjalnymi drapieżnikami. Widać, że coś przykuło uwagę tej rybki. Może znalazła jakieś ciekawe pożywienie, na przykład dorodną roślinkę? Wydrukuj oraz pokoloruj kolorowankę z intrygującą rybką wraz ze swoją pociechą. To doskonały pomysł, jeśli chcemy, aby dziecko poszerzało swoje horyzonty oraz rozbudzało swoją wyobraźnię. Nauka przez zabawę daje najlepsze efekty! 

Ryba: ściągnij. Kolorowanka do wydruku. A4.

Ryba: kolorowanka nr 2

Prześliczna kolorowanka, w której główną bohaterką jest prześliczna rybka zamieszkująca ocean. Uwagę zwraca jej pyszczek, który ma bardzo charakterystyczny kształt. Rybka z naszej kolorowanki wyróżnia się pozytywnym usposobieniem. Potwierdza to jej szeroki uśmiech. Rybka zapewne zmierza ku swoim morskim koleżankom i kolegom. Wydrukuj oraz pokoloruj kolorowankę z przeuroczą rybką wraz ze swoim dzieckiem. Wspólne kolorowanie to doskonały sposób na połączenie nauki z zabawą! Wszystkie dzieci to uwielbiają!

Ryba: ściągnij. Kolorowanka do wydruku. A4.

Ryba: kolorowanka nr 3

Kolejna kolorowanka, w której widzimy śliczną rybkę zamieszkującą ocean. Wyróżnia się ona dużym, czarnym okiem. Może to oznaczać, że jest bardzo mocno skupiona na oglądaniu morskich krajobrazów. Rybka z prezentowanej kolorowanki pokryta jest także wieloma cętkami, co powoduje, ze prezentuje się oryginalnie i charakterystycznie. Rybka ma otwarty pyszczek - pewnie zbliża się do jakiś roślinek, które za chwilę zje. Wydrukuj, a następnie pokoloruj niniejszą kolorowankę wraz ze swoją pociechą - nauka o rybach przez zabawę to rewelacyjny pomysł! 

Ryba: ściągnij. Kolorowanka do wydruku. A4.

Ryba: kolorowanka nr 4

Kolorowanka z charakterystyczną, bardzo ładną rybką. Rybka w naszej kolorowance ma przepiękne płetwy oraz łuski. Na pewno ma wielu oddanych morskich przyjaciół. Jest bardzo uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do otaczającego ją świata. Kolorowanie rybek to świetny pomysł na edukowanie dzieciaków przez zabawę. Podczas kolorowania można przekazywać dzieciom interesujące ciekawostki na temat rozmaitych stworzeń zamieszkujących morza i oceany. Wydrukuj a następnie pokoloruj ze swoim dzieckiem tę kolorowankę, 

Ryba: ściągnij. Kolorowanka do wydruku. A4.