Królik: kolorowanka nr 1

Na prezentowanej kolorowance widzimy dużego królika. Na pierwszy rzut oka można zauważyć, że jest on bardzo pozytywnie nastawiony do życia. Szeroko się uśmiecha, a jego uszy uniesione są ku górze. Jego duże oczy dodają mu bardzo pozytywnego charakteru. Króliki najbardziej lubią jeść marchewki. Może nasz królik znalazł całe pole marchewek i chciałby je wszystkie od razu zjeść? Wydrukuj i pokoloruj wraz ze swoją pociechą kolorowankę z przeuroczym, uśmiechniętym królikiem. To rewelacyjny sposób na połączenie nauki z zabawą! 

Królik: ściągnij. Kolorowanka do wydruku. A4.

Królik: kolorowanka nr 2

Kolorowanka, w której widzimy małego, przesympatycznego królika. Królik z naszej kolorowanki jest bardzo zadowolony, ponieważ udało mu się zdobyć swoje ulubione pożywienie. Mowa tutaj oczywiście o świeżej, soczystej marchewce. Królik trzyma mocno w swoich łapkach zdobytą marchewkę i i odpoczywa. Charakterystycznym elementem wyglądu królika są jego długie uszy. Królik jest bardzo szczęśliwy, co potwierdza jego uśmiech od ucha do ucha. Wydrukuj i pokoloruj wraz ze swoim dzieckiem niniejszą kolorowankę. 

Królik: ściągnij. Kolorowanka do wydruku. A4.

Królik: kolorowanka nr 3

Wyjątkowo urocza kolorowanka, na której widzimy królika. Przedstawiony tutaj królik szeroko się uśmiecha. Jego radość spowodowana jest oczywiście tym, iż udało mu się zdobyć upragnione pożywienie, czyli marchewkę. Marchewki to ulubiony przysmak wszystkich królików. Królik z naszej kolorowanki ma również przepiękny, puchaty ogon. Uwagę przykuwają także jego duże, kształtne uszy. Wydrukuj, a następnie pokoloruj razem ze swoją pociechą kolorowankę z królikiem. Wspólne kolorowanie to doskonały sposób na połączenie edukacji z zabawą! 

Królik: ściągnij. Kolorowanka do wydruku. A4.