Pies: kolorowanka nr 1

Kolorowanka, w której głównymi bohaterami jest jest ogromna rodzinka piesków. Wszystkie dzieci doskonale wiedzą o tym, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Potwierdza to także nasza kolorowanka, w której każdy z piesków jest innej rasy, dzięki czemu wyróżnia się innymi cechami charakterystycznymi. Wszystkie pieski z naszej kolorowanki łączy jednak jedno: pozytywne nastawienie oraz uśmiechy od ucha do ucha. Wydrukuj oraz pokoloruj wraz ze swoją pociechą kolorowankę z pieskami. Pobudź jego wyobraźnię oraz miłość do zwierząt! 

Pies nr 1: ściągnij. Kolorowanka do wydruku. A4.

Pies: kolorowanka nr 2

Na niniejszej kolorowance widzimy pieska, który wychyla się ze swojej budy. Wystawia szeroko język, co może świadczyć o tym, że jest mu gorąco. Piesek z naszej kolorowanki jest również bardzo uśmiechnięty. Uwagę przykuwa także jego duży, okrągły nos. A może piesek wychodzi z budy, żeby pobiec do swoich właścicieli? Pieski to kochane stworzenia, o czym doskonale wiedzą wszystkie dzieci. Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Wydrukuj i pokoloruj wraz ze swoimi dziećmi kolorowankę z pieskiem w roli głównej.

Pies nr 2: ściągnij. Kolorowanka do wydruku. A4.

Pies: kolorowanka nr 3

Kolorowanka, której bohaterem jest przeuroczy, mały piesek. Wszystkie pieski wyróżniają się pozytywnym nastawieniem do ludzi oraz inteligencją. Czworonóg z naszej kolorowanki siedzi w swojej budzie i jest uśmiechnięty. Obok budy stoi miska pełna jedzenia. Piesek jest szczęśliwy i zadowolony, że ma pełny brzuszek. A może czeka, aż przyjdzie jego pan, żeby się z nim pobawić? Wydrukuj oraz pokoloruj kolorowankę z pieskiem wraz ze swoim dzieckiem. To świetny pomysł na wzbudzenie w nim kreatywności oraz ciekawości wobec świata. 

Pies nr 3: ściągnij. Kolorowanka do wydruku. A4.

Pies: kolorowanka nr 4

Kolorowanka, na której widzimy bardzo mocno owłosionego pieska. Piesek z naszej kolorowanki jest także bardzo szeroko uśmiechnięty - dokładnie pokazuje wszystkie swoje ząbki. Jego sierść jest tak długa, że zasłania jego oczy. Mimo tego, piesek wcale się tym nie przejmuje. Uwagę przykuwa także jego puszysty ogon. Piesek ma także uszy podniesione wysoko do góry, co może świadczyć o tym, iż nasłuchuje komend swojego właściciela. Wydrukuj i pokoloruj ze swoim dzieckiem kolorowankę z uroczym pieskiem!

Pies nr 4: ściągnij. Kolorowanka do wydruku. A4.

Pies: kolorowanka nr 5

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka - to stare powiedzenie, o którym doskonale wiedzą wszystkie dzieci. Pieski z reguły są bardzo sympatyczne i oddane swoim właścicielom. Piesek z naszej kolorowanki także wyróżnia się bardzo pozytywnym usposobieniem. Szeroko się uśmiecha - zapewne spogląda na swojego pana. Piesek wyróżnia się także długim, ślicznym ogonem. Wydrukuj a następnie pokoloruj razem ze swoją pociechą zaprezentowaną kolorowankę z czworonogiem. To świetny sposób na naukę o zwierzętach przez zabawę! 

Pies nr 5: ściągnij. Kolorowanka do wydruku. A4.