Miś: kolorowanka nr 1

W prezentowanej kolorowance widzimy dwie postacie: misia oraz konia. Miś siedzi na koniu, zatem najprawdopodobniej wybierają się we wspólną podróż. Miś ma na głowie charakterystyczny kapelusz z gwiazdką. Być może jest leśnym szeryfem pilnującym porządku? Kapelusz posiada także koń, jednak bez gwiazdki. Miś jest bardzo uśmiechnięty - widać, że jest niezwykle podekscytowany podróżą. Zarówno miś jak i koń czekają na kolorowanie! Wydrukuj i pokoloruj tych sympatycznych bohaterów wraz ze swoją pociechą! 

Miś: ściągnij. Kolorowanka do wydruku. A4.

Miś: kolorowanka nr 2

Kolejna wyjątkowo urocza kolorowanka, w której głównym bohaterem jest przeuroczy miś. Nie jest to zwyczajny miś - zwierzątko z naszej kolorowanki wyruszyło w podróż balonem. Widać, że jest on bardzo mocno podekscytowany całym tym wydarzeniem. Na pierwszy rzut oka można zauważyć jego szeroki uśmiech od ucha do ucha. Jest to znak, iż lot balonem to było jedno z jego marzeń. Misiowi przygląda się lecący ptaszek. Być może mu zazdrości? Wydrukuj i pokoloruj kolorowankę z lecącym na balonie misiem wraz ze swoją pociechą! 

Miś nr 2: ściągnij. Kolorowanka do wydruku. A4.

Miś: kolorowanka nr 3

Miś to postać, którą uwielbiają wszystkie dzieci. Są to pozytywnie nastawione do świata zwierzątka, które wzbudzają wśród milusińskich szeroki uśmiech. W naszej kolorowance prezentujemy misia, który jest kapitanem statku. Możemy to zaobserwować po jego ubiorze. Na jego głowie znajduje się czapka kapitana. Miś jest za sterami statku, co pokazuje, że jest kimś ważnym. W oddali można zaobserwować egzotyczne palmy. Może miś wyruszył w podróż dookoła świata? Wydrukuj i pokoloruj kolorowankę z misiem podróżnikiem wraz ze swoim dzieckiem.

Miś nr 3: ściągnij. Kolorowanka do wydruku. A4.

Miś: kolorowanka nr 4

Kolorowanka, w której widzimy małego misia. Jest to miś sportowiec. Zwierzątko ubrane jest w koszulkę z cyferką "2". Widać, że jest bardzo zadowolony z tego, że może rozegrać mecz. Na jego buzi rysuje się duży, szczery uśmiech. Miś gra w koszykówkę - potwierdza to kształt piłki oraz kosz, w który miś ją celuje. Miś jest bardzo skupiony na całej rozgrywce, patrzy się prosto w kosz. Wydrukuj i pokoloruj kolorowankę z misiem sportowcem wraz ze swoim dzieckiem. To doskonały sposób na pobudzenie jego wyobraźni oraz zachęcenie do aktywności sportowej. 

Miś nr 4: ściągnij. Kolorowanka do wydruku. A4.

Miś: kolorowanka nr 5

Miś to przeurocze zwierzątko, które zamieszkuje las. W naszej kolorowance prezentujemy niezwykle odważnego misia. Jest to miś, który zdecydował się na odbycie lotu ze spadochronem. Zwierzątko wcale nie boi się podróży wśród chmurek. Uśmiecha się szeroko i podziwia otaczające go tereny. Nad jego spadochronem widać mały samolot. Po lewej stronie w oddali są widoczne z kolei dwa średniej wielkości wulkany. Wypływa z nich całkiem sporo lawy. Wydrukuj i pokoloruj razem ze swoją pociechą kolorowankę z misiem ze spadochronem! 

Miś nr 5: ściągnij. Kolorowanka do wydruku. A4.