Kwiaty: kolorowanka nr 1

Na prezentowanej kolorowance widzimy fragment prześlicznej łąki. Na pierwszym planie są dwa grzyby: jeden duży, dorodny, a drugi nieco mniejszy. Grzyby porastają przepiękne, różnorodne kwiatki. Każdy maluch z pewnością kocha wszystkie elementy przyrody. Możliwość wykonania takiej kolorowanki z pewnością wpłynie na poszerzenie jego wyobraźni. Podczas kolorowania można także odpowiedzieć dziecku kilka ciekawostek na temat grzybów jadalnych i niejadalnych. Edukowanie poprzez zabawę od najmłodszych lat to priorytet, o którym warto pamiętać. 

Kwiaty 1: ściągnij. Kolorowanka do wydruku. A4.

Kwiaty: kolorowanka nr 2

Kolorowanka, w której na pierwszy rzut oka zauważamy dużą, rozwiniętą stokrotkę. Stokrotki to przepiękne kwiaty, które podobają się zarówno dzieciom jak i dorosłym. Na prezentowanej kolorowance widzimy całą łąkę z tymi wyjątkowo ładnymi kwiatami. Wykonanie takiej kolorowanki to świetny sposób, aby poprzez zabawę nauczyć swoje dziecko najważniejszych informacji i ciekawostek odnośnie kwiatów. Nauka przez zabawę daje zawsze najlepsze rezultaty. Wydrukuj i pokoloruj kolorowankę razem ze swoim dzieckiem. 

Kwiaty 2: ściągnij. Kolorowanka do wydruku. A4.

Kwiaty: kolorowanka nr 3

Kwiaty to jeden z najpiękniejszych elementów przyrody. Wiosną i latem możemy podziwiać, jak pięknie rosną w ogrodach i miejskich parkach. W prezentowanej kolorowance widzimy fragment niezwykłego, przyciągającego uwagę kwiatka. Każde dziecko od najmłodszych lat powinno mieć jak największy kontakt z przyrodą. W okresie jesienno - zimowym doskonałym sposobem jest wykonywanie kolorowanek takich jak ta. Kolorując ją dziecko może rozwijać swoją wyobraźnię oraz przypominać sobie, jak pięknie prezentowały się kwiaty kilka miesięcy temu. 

Kwiaty 3: ściągnij. Kolorowanka do wydruku. A4.