Dinozaur: kolorowanka nr 1

Kolorowanka z dinozaurami w roli głównej. Dinozaury to pradawne stworzenia, które żyły na Ziemi kilkaset milionów lat temu. W naszej kolorowance prezentujemy sympatyczną rodzinkę dinozaurów. Jeden z nich dopiero przychodzi na świat - wykluwa się z jajka. Mimo tego, że są bardzo duże, nie są straszne. Wręcz przeciwnie: są bardzo sympatyczne. Ich uśmiechnięte buzie podkreślają pozytywne nastawienie do otaczającego ich świata. Pokoloruj każdą z przedstawionych postaci, wytnij i stwórz całą rodzinkę dinozaurów! 

Dinozaur 1: ściągnij. Kolorowanka do wydruku. A4.

Dinozaur: kolorowanka nr 2

Niezwykle interesująca kolorowanka, w której przedstawione są dwa bardzo sympatyczne dinozaury. Te prehistoryczne stworki żyły na naszej planecie wiele milionów lat temu. Dzisiaj mogą wspominać je dzieci za pomocą naszych ciekawych kolorowanek. W niniejszej kolorowance mamy dwa dinozaury podróżujące samochodem. Są bardzo uśmiechnięte i zadowolone. Widać, że wędrówka bardzo przypadła im do gustu. Nad ich głowami świeci słońce. Wydrukuj i pokoloruj kolorowankę z dinozaurami razem ze swoim dzieckiem. 

Dinozaur 2: ściągnij. Kolorowanka do wydruku. A4.

Dinozaur: kolorowanka nr 3

Kolorowanka, w której głównymi bohaterami są dwa dinozaury. Dinozaury to stworzenia, które wiele milionów lat temu żyły na Ziemi. Kolorowanki z dinozaurami w roli głównej są doskonałym sposobem na naukę przez zabawę. Przedstawione na kolorowance dinozaury są bardzo zadowolone i uśmiechnięte. Wędrują po żyznej ziemi pełnej traw. W oddali widać z kolei wulkan, z którego kipi dym. Stworki jednak nie przejmują się wulkanem. Zajmują się wspólną zabawą. Wydrukuj i pokoloruj kolorowankę razem ze swoją pociechą!

Dinozaur 3: ściągnij. Kolorowanka do wydruku. A4.

Dinozaur: kolorowanka nr 4

Wyjątkowa kolorowanka, w której widzimy małego dinozaura. Dinozaury żyły na Ziemi kilkaset milionów lat temu. Prehistoryczny stworek wybiera się na małą wędrówką. Prawdopodobnie jego celem jest polowanie, ponieważ w ręku trzyma siatkę do łowów. Dinozaur pokazuje też swoje potężne ząbki. Dinozaur porusza się utartą ścieżką, dlatego z pewnością bez żadnego problemu dotrze do celu. Kolorowanka z dinozaurem to świetny pomysł na naukę przez zabawę.  Wydrukuj i pokoloruj dinozaura razem ze swoim dzieckiem. 

Dinozaur 4: ściągnij. Kolorowanka do wydruku. A4.

Dinozaur: kolorowanka nr 5

Kolorowanka z uroczymi dinozaurami. Na obrazku widzimy mamę dinozaur oraz malutkiego dinozaura, który wykluwa się z jajka. Jest to przepiękna chwila, w której mama dinozaur może przytulić się do swojego nowo narodzonego dziecka. W oddali widać mały wulkan, z którego wydobywa się potężna ilość lawy. Całej sytuacji przygląda się latający potworek, który cieszy się z narodzin nowego dinozaura. Na samej górze widzimy promyczki słońca. Wydrukuj i pokoloruj kolorowankę razem ze swoją pociechą. Nauka o dinozaurach poprzez kolorowankę to bardzo dobry pomysł! 

Dinozaur 5: ściągnij. Kolorowanka do wydruku. A4.

Dinozaur: kolorowanka nr 6

Kolejna kolorowanka, w której widzimy dinozaury. Z lewej strony prezentuje się dorosły dinozaur, który cieszy się z narodzin swojego dziecka. Jest to przepiękna scenka z uśmiechniętymi dinozaurami. Dinozaury żyły na Ziemi kilkadziesiąt milionów lat temu. Dorosły dinozaur zastanawia się nad tym, co jego malutki kompan ma mu do przekazania. W oddali widać las oraz dwa małe wulkany, z których wydobywają się kłęby dymu. Wydrukuj i pokoloruj wraz ze swoimi dziećmi wszystkie przedstawione na kolorowance postaci.

Dinozaur 6: ściągnij. Kolorowanka do wydruku. A4.

Dinozaur: kolorowanka nr 7

Kolorowanka z prześlicznymi dinozaurami. Na obrazku widzimy dużego dinozaura, który obserwuje jak z jajka wykluwa się mały dinozaur. Jest to cudowna, podniosła chwila narodzin. Dorosły dinozaur jest niezwykle podekscytowany całym tym wydarzeniem. Jest bardzo uśmiechnięty i zadowolony. Mały dinozaur jest nieco przestraszony i nie wie jak się zachować. Stwórz rodzinkę dinozaurów - wydrukuj i pokoloruj tę oraz inne kolorowanki z dinozaurami w roli głównej, a następnie pokoloruj je ze swoim dzieckiem.

Dinozaur 7: ściągnij. Kolorowanka do wydruku. A4.